Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scripete Petzl Tandem Speed

Număr anunț
DA20082259
Autoritate contractantă
ORASUL PREDEAL (CUI 4580423)
Furnizor / câștigător
MASTER SPORT SRL (CUI RO13446790)
Cod CPV
37535290-6 · Echipament de escalada pe ziduri si cu franghii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
207,50 RON
Valoare atribuită
207,50 RON
Data publicării
17.04.2018 15:10
Termen limită
22.04.2018 17:00
Data finalizării
17.04.2018 15:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

207,50 RON

din 207,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.