Ofertă acceptată Cumpărare directă

Drapel Romania 120x70cm

Număr anunț
DA20077341
Autoritate contractantă
Colegiul National "Grigore Moisil (CUI 4277919)
Furnizor / câștigător
NOVITEC OFFICE SRL (CUI RO23793126)
Cod CPV
35821000-5 · Steaguri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
303,62 RON
Valoare atribuită
303,62 RON
Data publicării
17.04.2018 12:10
Termen limită
22.04.2018 17:00
Data finalizării
17.04.2018 12:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

303,62 RON

din 303,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.