Ofertă acceptată Cumpărare directă

Accesorii masina de spalat sub presiune

Număr anunț
DA20080777
Autoritate contractantă
Directia Servicii Publice, Sport si Agrement Botosani (CUI 24401506)
Furnizor / câștigător
ŞTEFAN ALEX SRL (CUI RO18209825)
Cod CPV
39291000-8 · Accesorii de spalatorie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.117 RON
Valoare atribuită
1.117 RON
Data publicării
17.04.2018 14:04
Termen limită
22.04.2018 17:00
Data finalizării
17.04.2018 15:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.117 RON

din 1.117 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.