Ofertă acceptată Cumpărare directă

TEAVA PPR 28MM PTR.APA CALDA

Număr anunț
DA20086453
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UM 02605 Bucuresti (CUI RO4221110)
Furnizor / câștigător
UNIVERS GRUP SRL (CUI RO14397840)
Cod CPV
44115210-4 · Materiale pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
564,48 RON
Valoare atribuită
564,48 RON
Data publicării
18.04.2018 09:19
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

564,48 RON

din 564,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.