Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tamplarie pvc conform anunt 163731 din 27.03.2018

Număr anunț
DA20089090
Autoritate contractantă
Directia Generala de Politie a Municipiului Bucuresti (CUI 4221160)
Furnizor / câștigător
GOLD NEW PROJECT AG SRL (CUI RO34300673)
Cod CPV
45421000-4 · Lucrari de tamplarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.871,87 RON
Valoare atribuită
18.871,87 RON
Data publicării
18.04.2018 10:38
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 11:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.871,87 RON

din 18.871,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.