Ofertă acceptată Cumpărare directă

Catarg Steag 8 M cu manivela

Număr anunț
DA20082952
Autoritate contractantă
COMUNA NUCET (CUI 4280345)
Furnizor / câștigător
MONTPLAST SRL (CUI RO16566392)
Cod CPV
44212250-6 · Catarge (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.332,99 RON
Valoare atribuită
4.332,99 RON
Data publicării
17.04.2018 15:35
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 10:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.332,99 RON

din 4.332,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.