Atribuită Cumpărare directă

Achizitie set schimb filtre si membrana osmotica

Număr anunț
DA36098094
Autoritate contractantă
UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO SOCIALA MIHAILENI (CUI 15778419)
Furnizor / câștigător
NOBEL SERVICE IMPORT-EXPORT SRL (CUI 26350158)
Cod CPV
45259200-9 · Reparare si intretinere a statiilor de purificare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
781,50 RON
Data publicării
09.07.2024 14:27
Data finalizării
10.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

781,50 RON