Număr anunț
DA20071550
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DORNA CANDRENILOR (CUI 6631434)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI RO6339007)
Cod CPV
44000000-0 · Structuri si materiale de constructii; produse auxiliare pentru constructii (cu exceptia aparatelor electrice) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
303,11 RON
Valoare atribuită
303,11 RON
Data publicării
17.04.2018 08:50
Termen limită
22.04.2018 17:00
Data finalizării
17.04.2018 09:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

303,11 RON

din 303,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.