Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE SERVICII

Număr anunț
DA20085387
Autoritate contractantă
COMUNA COSTULENI (CUI 4540631)
Furnizor / câștigător
EUROTECH SRL (CUI RO11116770)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
414,46 RON
Valoare atribuită
414,46 RON
Data publicării
18.04.2018 08:30
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 09:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

414,46 RON

din 414,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.