Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Piese reparatie originale ciocan rotopercutor GBH 2-26 DFR
- Număr anunț
- DA20084876
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- MOZAIC S.R.L. (CUI RO13649361)
- Cod CPV
- 42950000-0 · Piese pentru utilaje de uz general (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 180,10 RON
- Valoare atribuită
- 180,10 RON
- Data publicării
- 18.04.2018 07:52
- Termen limită
- 23.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2018 08:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
180,10 RON
din 180,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro