Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparare instalatie de incalzire Webasto
- Număr anunț
- DA20088853
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN PRAHOVA (CUI 7485701)
- Furnizor / câștigător
- AEROLUX SERVICE SRL (CUI 9782636)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.510,65 RON
- Valoare atribuită
- 2.510,65 RON
- Data publicării
- 18.04.2018 10:31
- Termen limită
- 23.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2018 11:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.510,65 RON
din 2.510,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro