Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de reparare si intretinere auto Nissan NP300
- Număr anunț
- DA20087193
- Autoritate contractantă
- Comuna Galda de Jos (Consiliul Local Galda de Jos), Jud. Alba (CUI 4561928)
- Furnizor / câștigător
- II VALEA IOAN VALERIU (CUI RO29342532)
- Cod CPV
- 50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.006,90 RON
- Valoare atribuită
- 6.006,90 RON
- Data publicării
- 18.04.2018 09:44
- Termen limită
- 23.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2018 09:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.006,90 RON
din 6.006,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro