Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Testare psihologica anuala pentru cadre didactice, personal nedidactic si auxiliar
- Număr anunț
- DA20066964
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA 'VICTOR JINGA (CUI 29034150)
- Furnizor / câștigător
- TODEA G. STELUŢA - CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE (CUI 26065380)
- Cod CPV
- 85121270-6 · Servicii de psihiatrie sau psihologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.550 RON
- Valoare atribuită
- 1.550 RON
- Data publicării
- 16.04.2018 12:50
- Termen limită
- 23.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2018 11:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.550 RON
din 1.550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro