Atribuită
Cumpărare directă
Pachet prelungitoare conform ofertei pentru anuntul nr.ADV1433182/21.06.2024.
- Număr anunț
- DA36099239
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 02512 (CUI 4316090)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT HUB S.R.L. (CUI 42118177)
- Cod CPV
- 31224100-3 · Fise si prize (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 1.140 RON
- Data publicării
- 09.07.2024 14:27
- Data finalizării
- 09.07.2024 15:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.