Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de transport în cadrul programului Promovarea meșteșugurilor populare pentru elevi

Număr anunț
DA20091940
Autoritate contractantă
Centrul Judetean pentru Conservarea si Promovara Culturii Traditionale Harghita (CUI 19217400)
Furnizor / câștigător
FAVORIT TRANS SRL (CUI RO11651454)
Cod CPV
60140000-1 · Transport de pasageri ocazional (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
774 RON
Valoare atribuită
774 RON
Data publicării
18.04.2018 12:01
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 13:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

774 RON

din 774 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.