Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DEXAMETAZONA ROMPHARM 4mg/ml solutie injectabila / DEXAMETHASONUM, Cutie x 10 fiole
- Număr anunț
- DA20084523
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Boli Cronice Siret (CUI 4440969)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI RO13591928)
- Cod CPV
- 33660000-4 · Medicamente pentru sistemul nervos si organele senzoriale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 198,50 RON
- Valoare atribuită
- 198,50 RON
- Data publicării
- 17.04.2018 21:12
- Termen limită
- 23.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2018 16:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
198,50 RON
din 198,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro