Ofertă acceptată Cumpărare directă

FINET 90CMX50M ALB (MD-1704)

Număr anunț
DA20080344
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ION I.C. BRATIANU (CUI 4266332)
Furnizor / câștigător
MARKETING CONCEPT SRL (CUI RO30912165)
Cod CPV
39560000-5 · Diverse articole textile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.194 RON
Valoare atribuită
1.194 RON
Data publicării
17.04.2018 13:45
Termen limită
22.04.2018 17:00
Data finalizării
17.04.2018 15:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.194 RON

din 1.194 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.