Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PRESTARI SERVICII FOTO
- Număr anunț
- DA20077149
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU (CUI 4440888)
- Furnizor / câștigător
- GÎTU IONUŢ - PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI RO27822259)
- Cod CPV
- 79960000-1 · Servicii de fotografie si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.370 RON
- Valoare atribuită
- 1.370 RON
- Data publicării
- 17.04.2018 12:04
- Termen limită
- 23.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2018 10:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.370 RON
din 1.370 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro