Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Intretinere aplicatie informatica pt.ajutorul social acordat cf.L.416/2001 si alocatia cf.L.277/2010
- Număr anunț
- DA20083549
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI TIMISOARA (CUI 38053878)
- Furnizor / câștigător
- INTRASOFT SRL (CUI 6878346)
- Cod CPV
- 72263000-6 · Servicii de aplicare de software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.800 RON
- Valoare atribuită
- 4.800 RON
- Data publicării
- 17.04.2018 16:00
- Termen limită
- 22.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2018 16:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.800 RON
din 4.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro