Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cupe

Număr anunț
DA20091472
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "IOAN GRIGORE TEODORESCU" SAT RUSENI (CUI 17129337)
Furnizor / câștigător
PRO MARKETING SRL (CUI RO12988041)
Cod CPV
39298700-4 · Trofee (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
606,89 RON
Valoare atribuită
606,89 RON
Data publicării
18.04.2018 11:47
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 13:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

606,89 RON

din 606,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.