Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii administrare platforma web Investii Spatii Verzi S3
- Număr anunț
- DA20084226
- Autoritate contractantă
- SMART CITY INVEST S3 S.R.L. (CUI 38188050)
- Furnizor / câștigător
- INTERNET SI TEHNOLOGIE S3 SRL (CUI 38189005)
- Cod CPV
- 72267000-4 · Servicii de intretinere si reparatii de software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.115 RON
- Valoare atribuită
- 2.115 RON
- Data publicării
- 17.04.2018 17:32
- Termen limită
- 23.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2018 15:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.115 RON
din 2.115 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro