Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii administrare platforma web
- Număr anunț
- DA20083347
- Autoritate contractantă
- AS3-ADMINISTRARE STRAZI S3 SRL În insolvență-in insolvency – en procedure collective (CUI RO37804080)
- Furnizor / câștigător
- INTERNET SI TEHNOLOGIE S3 SRL (CUI 38189005)
- Cod CPV
- 72267000-4 · Servicii de intretinere si reparatii de software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.820 RON
- Valoare atribuită
- 2.820 RON
- Data publicării
- 17.04.2018 15:50
- Termen limită
- 22.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2018 17:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.820 RON
din 2.820 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro