Ofertă acceptată Cumpărare directă

Evaluare teren si valoare concesiune in comuna Ciumeghiu,localitatea Boiu

Număr anunț
DA20087946
Autoritate contractantă
Comuna Ciumeghiu (Consiliul Local Ciumeghiu) (CUI 4641300)
Furnizor / câștigător
MAIANDA EVAL SRL (CUI 31645414)
Cod CPV
79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
18.04.2018 10:07
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 10:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.