Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii organizare festival

Număr anunț
DA20084362
Autoritate contractantă
COMUNA BOD (CUI 4777213)
Furnizor / câștigător
BRITISH CONSORŢIUM S.R.L. (CUI 33435435)
Cod CPV
79953000-9 · Servicii de organizare de festivaluri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
65.953 RON
Valoare atribuită
65.953 RON
Data publicării
17.04.2018 18:32
Termen limită
22.04.2018 17:00
Data finalizării
17.04.2018 19:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

65.953 RON

din 65.953 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.