Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet lacuri si vopsele

Număr anunț
DA20094490
Autoritate contractantă
Complexul Muzeal National Neamt (CUI 2613400)
Furnizor / câștigător
GRETA COMERŢ C & G SRL (CUI RO29420495)
Cod CPV
44800000-8 · Vopsele, lacuri si masticuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.495,80 RON
Valoare atribuită
3.495,80 RON
Data publicării
18.04.2018 13:30
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 16:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.495,80 RON

din 3.495,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.