Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE MOTOCOASA STIHL FS 130

Număr anunț
DA20091812
Autoritate contractantă
Complexul National Muzeal Curtea Domneasca Targoviste (CUI 4279693)
Furnizor / câștigător
EX GALA CO SRL (CUI RO13629275)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
109,24 RON
Valoare atribuită
109,24 RON
Data publicării
18.04.2018 11:57
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 12:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

109,24 RON

din 109,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.