Ofertă acceptată Cumpărare directă

Împrăştiere piatră spartă

Număr anunț
DA20064369
Autoritate contractantă
Comuna Sinpaul (CUI 4546987)
Furnizor / câștigător
UTILITATI PUBLICE SINPAUL SRL (CUI 29104654)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.720 RON
Valoare atribuită
36.720 RON
Data publicării
16.04.2018 11:10
Termen limită
22.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 14:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.720 RON

din 36.720 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.