Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Afise, invitatii, diplome
- Număr anunț
- DA20081303
- Autoritate contractantă
- Centrul Judetean pentru Conservarea si Promovarea Culturii Traditionale Satu Mare (CUI 17193666)
- Furnizor / câștigător
- MARKA PREST SRL (CUI 20245820)
- Cod CPV
- 22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 170,50 RON
- Valoare atribuită
- 170,50 RON
- Data publicării
- 17.04.2018 14:29
- Termen limită
- 22.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2018 14:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
170,50 RON
din 170,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro