Atribuită Cumpărare directă

Camp(uri) chirurgical/chirugicale sterile/steril bistratificat 150x180 cm,apertura 5x7 cm, adeziv

Număr anunț
DA36100425
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
Furnizor / câștigător
BIOLIFE GRUP SRL (CUI 15487975)
Cod CPV
39518200-8 · Cearsafuri pentru sali de operatie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.790 RON
Data publicării
09.07.2024 14:27
Data finalizării
10.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.790 RON