Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PRAF DE CALCAR[ VAR ] 20 KG
- Număr anunț
- DA20086411
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UM 02605 Bucuresti (CUI RO4221110)
- Furnizor / câștigător
- UNIVERS GRUP SRL (CUI RO14397840)
- Cod CPV
- 44921210-7 · Pudra de calcar (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 168,75 RON
- Valoare atribuită
- 168,75 RON
- Data publicării
- 18.04.2018 09:17
- Termen limită
- 23.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2018 15:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
168,75 RON
din 168,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro