Acasă · Licitații
· Servicii de productie de filme cinematografice si de casete video si servicii conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Primaria Mischii achizitioneaza servicii de productie tv pentru Ziua Comunei Mischii 2018
- Număr anunț
- DA20069677
- Autoritate contractantă
- COMUNA MISCHII (CONSILIUL LOCAL MISCHII) (CUI 4554157)
- Furnizor / câștigător
- PROGETIS AMIDEX SRL (CUI 33843604)
- Cod CPV
- 92110000-5 · Servicii de productie de filme cinematografice si de casete video si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.000 RON
- Data publicării
- 16.04.2018 19:04
- Termen limită
- 22.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2018 00:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.000 RON
din 3.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro