Ofertă acceptată
Cumpărare directă
achizitie apa minerala 0,5l - pozitia 48/PAAP/2018
- Număr anunț
- DA20080745
- Autoritate contractantă
- ETA S.A. (CUI RO10524177)
- Furnizor / câștigător
- TITU SRL (CUI RO6051178)
- Cod CPV
- 15981000-8 · Apa minerala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34,32 RON
- Valoare atribuită
- 34,32 RON
- Data publicării
- 17.04.2018 14:03
- Termen limită
- 22.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2018 16:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
34,32 RON
din 34,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro