Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ingrasamant complex NPK 16-16-16

Număr anunț
DA20083183
Autoritate contractantă
Penitenciarul Miercurea - Ciuc (CUI 4245631)
Furnizor / câștigător
ECOPROTPLANT SRL (CUI RO16981658)
Cod CPV
24400000-8 · Ingrasaminte si compusi azotati (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
489,96 RON
Valoare atribuită
489,96 RON
Data publicării
17.04.2018 15:43
Termen limită
22.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 07:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

489,96 RON

din 489,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.