Atribuită Cumpărare directă

Rechizite si alte furnituri de birou / diverse materiale de curatenie

Număr anunț
DA36100841
Autoritate contractantă
Comuna Beceni (CUI 3662568)
Furnizor / câștigător
CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.370,94 RON
Data publicării
09.07.2024 14:27
Data finalizării
11.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.370,94 RON