Ofertă acceptată Cumpărare directă

OUA

Număr anunț
DA20100607
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DINTISORI DE LAPTE NR 23 (CUI 29379086)
Furnizor / câștigător
FORTUS SRL (CUI RO1094763)
Cod CPV
03142500-3 · Oua (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75 RON
Valoare atribuită
75 RON
Data publicării
19.04.2018 08:09
Termen limită
24.04.2018 17:00
Data finalizării
19.04.2018 11:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

75 RON

din 75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.