Ofertă acceptată Cumpărare directă

ROSII ES KG C.I

Număr anunț
DA20098343
Autoritate contractantă
SEMINARUL TEOLOGIC SF.AP. ANDREI Galati (CUI 3264538)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
03221000-6 · Legume (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
335,50 RON
Valoare atribuită
335,50 RON
Data publicării
18.04.2018 15:28
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 15:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

335,50 RON

din 335,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.