Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mere

Număr anunț
DA20094462
Autoritate contractantă
UM 01924 (CUI 15984869)
Furnizor / câștigător
FORTUS SRL (CUI RO1094763)
Cod CPV
03222321-9 · Mere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
234,88 RON
Valoare atribuită
234,88 RON
Data publicării
18.04.2018 13:29
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
19.04.2018 08:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

234,88 RON

din 234,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.