Ofertă acceptată Cumpărare directă

MENTINERE CURATENIE PARAU GHIMBASEL COM CRISTIAN

Număr anunț
DA20050878
Autoritate contractantă
COMUNA CRISTIAN (CUI 4728369)
Furnizor / câștigător
BRUNO GUEST SRL (CUI RO34720332)
Cod CPV
90900000-6 · Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
127.486,80 RON
Valoare atribuită
127.486,80 RON
Data publicării
13.04.2018 09:41
Termen limită
24.04.2018 17:00
Data finalizării
19.04.2018 11:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

127.486,80 RON

din 127.486,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.