Ofertă acceptată Cumpărare directă

TERMOMETRU DIGITAL FRIGIDER/CONGELATOR

Număr anunț
DA20092868
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Mehedinti (CUI 10099816)
Furnizor / câștigător
SOLDEC SRL (CUI RO18226257)
Cod CPV
38414000-0 · Higrometre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
554,60 RON
Valoare atribuită
554,60 RON
Data publicării
18.04.2018 12:32
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 12:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

554,60 RON

din 554,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.