Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HP 2GB, 667MHz, PC2-5300, ECC, UDIMM
- Număr anunț
- DA20091952
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL TG.JIU (CUI 4246378)
- Furnizor / câștigător
- SIM DESK LABORATORIES SRL (CUI RO5719245)
- Cod CPV
- 30233140-4 · Dispozitive de stocare cu acces direct (DASD) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.940 RON
- Valoare atribuită
- 1.940 RON
- Data publicării
- 18.04.2018 12:01
- Termen limită
- 24.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2018 12:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.940 RON
din 1.940 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro