Ofertă refuzată Cumpărare directă

Hota cu flux laminar pentru preparare citostatice

Număr anunț
DA20087833
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC SFANTA MARIA (CUI 4382558)
Furnizor / câștigător
TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
Cod CPV
39714000-0 · Hote de ventilare sau de reciclare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.100 RON
Valoare finală
34.100 RON
Data publicării
18.04.2018 10:03
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
19.04.2018 09:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.