Atribuită Cumpărare directă

SERV.SEMNATURA ELECRONICA 1 KIT/3ANI CF. REF.NECESITATE 2038/09.07.2024

Număr anunț
DA36101173
Autoritate contractantă
Biblioteca Judeteana "G.T.Kirileanu" Neamt (CUI 2613397)
Furnizor / câștigător
CERTSIGN SA (CUI 18288250)
Cod CPV
79132100-9 · Servicii de certificare a semnaturii electronice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
420 RON
Data publicării
09.07.2024 14:27
Data finalizării
09.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

420 RON