Atribuită Cumpărare directă

Gaze tehnice livrare transport si chirie cf contract nr.118/09.07.2024

Număr anunț
DA36101181
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA ARGES VEDEA (CUI 24427093)
Furnizor / câștigător
MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
Cod CPV
24111900-4 · Oxigen (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11.444,64 RON
Data publicării
09.07.2024 14:27
Data finalizării
11.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.444,64 RON