Ofertă acceptată Cumpărare directă

SONDE ENDO- BRONSICE ( INTUBATIE SELECTIVA ) CU DUBLU LUMEN stanga dreapta CU BALON

Număr anunț
DA20100526
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF.IOAN (CUI 4204178)
Furnizor / câștigător
BALTON MED SRL (CUI RO17494065)
Cod CPV
33141210-5 · Catetere cu balon (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.376 RON
Valoare atribuită
2.376 RON
Data publicării
19.04.2018 08:00
Termen limită
24.04.2018 17:00
Data finalizării
19.04.2018 10:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.376 RON

din 2.376 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.