Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus/Test Hemoglobina glicozilata pentru analizorul CLOVER A1c sau CLOVER A1c SELF

Număr anunț
DA20093409
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
BALMED SRL (CUI RO4281740)
Cod CPV
33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.550 RON
Valoare atribuită
1.550 RON
Data publicării
18.04.2018 12:54
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
19.04.2018 13:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.550 RON

din 1.550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.