Ofertă acceptată Cumpărare directă

Panasonic Eneloop Pro tip R6 AA - acumulatori de 2500mAh set 4buc

Număr anunț
DA20078320
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL JUDETEAN CONSTANTA"TEODOR T. BURADA (CUI 4859860)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
31433000-0 · Acumulatori cu nichel-fier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
176,22 RON
Valoare atribuită
176,22 RON
Data publicării
17.04.2018 12:37
Termen limită
22.04.2018 17:00
Data finalizării
19.04.2018 14:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

176,22 RON

din 176,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.