Ofertă acceptată Cumpărare directă

UNT SI SMANTANA

Număr anunț
DA20098516
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 16 (CUI 29034036)
Furnizor / câștigător
FRIESLANDCAMPINA ROMÂNIA S.A. (CUI RO6632642)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
636,72 RON
Valoare atribuită
636,72 RON
Data publicării
18.04.2018 15:35
Termen limită
24.04.2018 17:00
Data finalizării
19.04.2018 09:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

636,72 RON

din 636,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.