Ofertă acceptată Cumpărare directă

Zuzu lapte proaspat integral 3.5% 1L

Număr anunț
DA20094534
Autoritate contractantă
G.P.P. NR.2 (CUI 32345571)
Furnizor / câștigător
ALBALACT SA (CUI RO1755369)
Cod CPV
15511500-8 · Lapte integral (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
116,40 RON
Valoare atribuită
116,40 RON
Data publicării
18.04.2018 13:31
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
19.04.2018 09:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

116,40 RON

din 116,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.