Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii conducta apa

Număr anunț
DA20083568
Autoritate contractantă
LICEUL "MARIN PREDA" Odorheiu Secuiesc (CUI 4367590)
Furnizor / câștigător
LARENO-FA SRL (CUI RO13778854)
Cod CPV
45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.099,87 RON
Valoare atribuită
2.099,87 RON
Data publicării
17.04.2018 16:00
Termen limită
24.04.2018 17:00
Data finalizării
19.04.2018 11:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.099,87 RON

din 2.099,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.