Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Crese alte produse alimentare de origine vegetala
- Număr anunț
- DA20097282
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA - PRIMARIA MUNICIPIULUI VASLUI (CUI 34449544)
- Furnizor / câștigător
- FILVAS SERVCOM SRL (CUI RO17975603)
- Cod CPV
- 15331110-1 · Radacinoase transformate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 563,30 RON
- Valoare atribuită
- 563,30 RON
- Data publicării
- 18.04.2018 14:53
- Termen limită
- 23.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2018 08:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
563,30 RON
din 563,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro